27 / 05 / 2020

Webinar // Polskie apteki i ich Personel po dwóch miesiącach pandemii – co dalej?

Zapraszamy na kolejne spotkanie online w ramach akcji #FarmacjadlaFarmaceutów pt. “Polskie apteki i ich Personel po dwóch miesiącach pandemii – co dalej?”
 
Oglądaj webinar LIVE w środę 27 maja, o godz. 21:00 tutaj:
 
Tematy spotkania:
  •  Rola polskich farmaceutów w dobie pandemii COVID-19 – jakie wnioski warto wyciągnąć z tego doświadczenia na przyszłość?
  • Recepty farmaceutyczne – pierwsze doświadczenia po zmianach wprowadzonych 1 kwietnia 2020 roku,
  •  Ustawa o zawodzie farmaceuty – oczekiwania i nadzieje Farmaceutów związane z jej zapisami / aktualizacją informacji na jej temat.
 
Poznaj naszego prelegenta!
Dr n. farm. Mikołaj Konstanty - doktor n. farmaceutycznych, specjalista farmacji aptecznej, kierownik apteki, manager z wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu i zarządzaniu apteką korporacyjną, trener, opiekun specjalizacji z zakresu farmacji aptecznej. Dysertację doktorską z zakresu roślinnych suplementów diety obecnych w polskich aptekach obronił w 2011 roku na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Autor publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu leku roślinnego. Od 2014 roku współtworzy przy Śląskiej Izbie Aptekarskiej w Katowicach, Aptekarską Grupę Wsparcia Radix - wirtualna sieć stawiająca na rozwój aptek indywidualnych. Od stycznia 2016 członek Naczelnej Rady Aptekarskiej. W 2019 roku został wybrany na Prezesa Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej VIII kadencji.