03 / 06 / 2020

Webinar // Opieka farmaceutyczna nad pacjentem onkologicznym

Zapraszamy na kolejne spotkanie online w ramach akcji #FarmacjadlaFarmaceutów pt. “Opieka farmaceutyczna nad pacjentem onkologicznym.”
 
Oglądaj LIVE, w środę 3 czerwca, o godz. 21:00, tutaj:
 
Zagadnienia, które poruszymy podczas spotkania to m.in.:
 •  Czym jest opieka farmaceutyczna?
 •  SOAP, czyli schemat wdrażania opieki farmaceutycznej.
 •  Wartość realizowania przeglądu lekowego MUR - Medicine Use Reviev.
 •  Różnice pomiędzy wymaganiami i warunkami opieki farmaceutycznej w szpitalu, a aptece ogólnodostępnej.
 
 
Poznaj naszych prelegentów:
 •  mgr farm. Katarzyna Grzyb - Kierownik apteki szpitalnej Radomskiego Centrum Onkologii, specjalista farmacji szpitalnej oraz Zdrowia Publicznego. Koordynator projektu:
  “Konsultacja farmaceutyczna pacjentów onkologicznych w zakresie działań niepożądanych i radzenia sobie z nimi”. Absolwentka studiów Executive MBA w Szkole Głównej Menedżerskiej Collegium Humanum. Pasjonatka nowoczesnego podejścia do zarządzania w ochronie zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem czynnego udziału farmaceuty w kształtowaniu tej przestrzeni.
 • dr n. farm. Piotr Merks - przewodniczący Związku Zawodowego
  Pracowników Farmacji, sekretarz generalny Europejskich Związków
  Zawodowych Pracowników Zatrudnionych w Aptekach. Posiada międzynarodowe doświadczenie w różnych sektorach: placówki naukowe, organy rządowe i pozarządowe, firmy komercyjne, szpitale, apteki. Przez ponad 11 lat pracował w branży farmaceutycznej w Wielkiej Brytanii. Droga kariery zaprowadziła go również do Australii, Kanady i Finlandii, gdzie poznał w praktyce kolejne rynki farmaceutyczne.