10 / 06 / 2020

Webinar // Prezentacja wyników badania nt. roli polskiego personelu aptecznego w dobie pandemii COVID-19

Zapraszamy na kolejne spotkanie online w ramach akcji #FarmacjadlaFarmaceutów pt. “Prezentacja wyników badania nt. roli polskiego personelu aptecznego w dobie pandemii COVID-19"
 
Oglądaj LIVE w środę 10 czerwca, o godz. 21:00, tutaj:

Podczas najbliższego webinaru:

  • Zaprezentujemy i omówimy wyniki badania ankietowego, przeprowadzonego w dn. 11 marca - 24 maja 2020 wśród przedstawicieli polskiego personelu aptecznego w ramach inicjatywy #FarmacjaDlaFarmaceutow.
  • Podzielimy się z Państwem wnioskami, uwagami i obserwacjami wynikającymi z ankiety przeprowadzonej wśród kilkuset właścicieli aptek, farmaceutów oraz techników farmaceutycznych.

Poznaj naszych prelegentów:
  •  dr n. med. Walentyn Pankiewicz, farmaceuta - W aptece (niemal) nieprzerwanie od 17 lat. W tym czasie można powiedzieć, że poznałem wszystkie aspekty farmacji. Rozpoczynałem pracę jako stażysta w aptece szpitalnej, gdzie przerobiłem tonę receptury. Zaraz potem apteka przy pogotowiu ratunkowym - nie było łatwo, ale też nie było nudno. Po drodze osiedlowa apteka, chwila przerwy na doktorat. Później znów apteka - tym razem już jako kierownik w kilku sieciowych aptekach oraz krótko koordynator niewielkiej sieci. Od 5 lat w aptece specjalizującej się między innymi w recepturze, gdzie pełnię rolę kierownika. Od 2010 roku Członek Królewskiego Towarzystwa Farmaceutycznego Wielkiej Brytanii.
  • dr n. farm. Piotr Merks - przewodniczący Związku Zawodowego
    Pracowników Farmacji, sekretarz generalny Europejskich Związków
    Zawodowych Pracowników Zatrudnionych w Aptekach. Posiada międzynarodowe doświadczenie w różnych sektorach: placówki naukowe, organy rządowe i pozarządowe, firmy komercyjne, szpitale, apteki. Przez ponad 11 lat pracował w branży farmaceutycznej w Wielkiej Brytanii. Droga kariery zaprowadziła go również do Australii, Kanady i Finlandii, gdzie poznał w praktyce kolejne rynki farmaceutyczne.