01 / 07 / 2020

Webinar // Rola kierownika w aptece - wyzwania i zadania

Zapraszamy na kolejne spotkanie online w ramach akcji #FarmacjadlaFarmaceutów pt. “Rola kierownika w aptece - wyzwania i zadania. ”
 
Oglądaj LIVE w środę 1 lipca, o godz. 21:00, tutaj:
 
Zagadnienia:
  •  Rola kierownika w aptece - asertywność i sprawiedliwość.
  • Wyzwania i zadania osoby zarządzającej personelem aptecznym.
  • Jak przygotować personel na trudne chwile - takie jak epidemia.
  • Tworzenie przyjaznej atmosfery w aptece dla pracowników i pacjentów.
 
Poznaj naszych prelegentów:
 
  • mgr farm. Agnieszka Stankiewicz - w dobie epidemii, wdraża się jako farmaceuta udzielający teleporad podczas akcji #porozmawiajmyotwarcie projektu “Recepta na Sukces”, czy też będąc pomysłodawcą akcji #farmaceucipacjentom - bezpłatnej infolinii dedykowanej pacjentom. Ukończyła studia podyplomowe w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, broniąc pracę naukową pisaną pod okiem prof. Marcina Czecha z dziedziny farmakoekonomiki, dotyczącą Programu Leki 75+ i jego wpływu na bariery ekonomiczne, jakie dotykają pacjentów będących beneficjentami programu.
  • dr n. farm. Piotr Merks - przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Farmacji, sekretarz generalny Europejskich Związków Zawodowych Pracowników Zatrudnionych w Aptekach (EPhEU). Posiada międzynarodowe doświadczenie w różnych sektorach: placówki naukowe, organy rządowe i pozarządowe, firmy komercyjne, szpitale, apteki. Przez ponad 11 lat pracował w branży farmaceutycznej w Wielkiej Brytanii. Droga kariery zaprowadziła go również do Australii, Kanady i Finlandii, gdzie poznał w praktyce kolejne rynki farmaceutyczne.