22 / 07 / 2020

Webinar // Wsparcie opieki farmaceutycznej w aptece stosującej Lekolepki

Zapraszamy na kolejne spotkanie online w ramach akcji #FarmacjadlaFarmaceutów pt. “Wsparcie opieki farmaceutycznej w aptece stosującej Lekolepki – spotkanie z najstarszą apteką używającą piktogramów w Polsce.”
 
Oglądaj LIVE w środę, 22 lipca, o godz. 21:00, tutaj:
 
Tematy spotkania:

 - O lekolepkach, dlaczego farmaceuci je doceniają?
 - Poznamy innowacyjne praktyczne narzędzie do opieki farmaceutycznej.
 - Dowiemy się skąd wziął się projekt oraz co inspirowało jego powstanie.
 - Ile aptek korzysta aktywnie z lekolepek w Polsce.
 - Spotkanie z liderami korzystającymi z lekolepek. Apteka, która korzysta z nich najdłużej.
 - Co myślą Pacjenci na temat lekolepek?
- Doświadczenia z pracy z narzędziem do OF, początki, trudności , poziom doskonałości.

 
Poznaj naszych prelegentów❗
  • mgr farm. Monika Zalega – kierownik apteki, absolwentka łódzkiego Wydziału Farmaceutycznego.Pracowała w przemyśle - marketingu, hurtowni farmaceutycznej, ale w aptece realizuje się najpełniej. Od wielu lat działa społecznie w organizacjach zrzeszających farmaceutów prowadzących apteki indywidualne.
  • dr n. farm. Piotr Merks - przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Farmacji, sekretarz generalny Europejskich Związków Zawodowych Pracowników Zatrudnionych w Aptekach (EPhEU). Posiada międzynarodowe doświadczenie w różnych sektorach: placówki naukowe, organy rządowe i pozarządowe, firmy komercyjne, szpitale, apteki. Przez ponad 11 lat pracował w branży farmaceutycznej w Wielkiej Brytanii. Droga kariery zaprowadziła go również do Australii, Kanady i Finlandii, gdzie poznał w praktyce kolejne rynki farmaceutyczne.