12 / 08 / 2020

Webinar // COVID-19 – czy to już druga fala?

Zapraszamy na kolejne spotkanie online w ramach akcji #FarmacjadlaFarmaceutów pt. “COVID-19 – czy to już druga fala?”.
 
Oglądaj LIVE w środę 12 sierpnia, o godz. 21:00, tutaj:
 
Tematy spotkania:
  •  Jak wygląda sytuacja związana z przypadkami w Polsce na tle Europy i świata.
  •  Co czeka nas jesienią – przewidywania, pytania i odpowiedzi.
  •  Czy po opanowaniu obecnej sytuacji wirus będzie powszechnym wirusem podobnie jak wirus grypy H1N1 z 2009 roku?
Na temat tych zagadnień porozmawiają nasi specjaliści. Zachęcamy do zadawania pytań, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie.
 
Poznaj naszych prelegentów:
  •  dr Joanna Bogusz - Pracuje w Zakładzie Epidemiologii Chorób Zakaźnych i Nadzoru NIZP-PZH. Bierze udział w pracy epidemiologicznego ośrodka koordynującego ogólnoświatowe programy eradykacji chorób zakaźnych Światowej Organizacji Zdrowia na terenie Polski. W 2017 roku ukończyła studia doktoranckie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Posiada specjalizację z epidemiologii (2017) oraz zdrowia publicznego (2019).
  •  dr n. farm. Piotr Merks - przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Farmacji, sekretarz generalny Europejskich Związków Zawodowych Pracowników Zatrudnionych w Aptekach (EPhEU). Posiada międzynarodowe doświadczenie w różnych sektorach: placówki naukowe, organy rządowe i pozarządowe, firmy komercyjne, szpitale, apteki. Przez ponad 11 lat pracował w branży farmaceutycznej w Wielkiej Brytanii. Droga kariery zaprowadziła go również do Australii, Kanady i Finlandii, gdzie poznał w praktyce kolejne rynki farmaceutyczne.